Протези

+38 (098) 777 77 77 info@company.com

Menu
Default Banner Title

Default Banner Subtitle

Ортези для сидіння – новий напрямок у лікуванні інвалідів

By In Без категорії On 06.03.2018


Незважаючи на неоднозначну суспільно-економічну ситуацію в Україні, підприємство успішно реалізує державну програму надання протезно-ортопедичної допомоги інвалідам і людям з уродженими та надбаними захворюваннями опорно-рухового апарата, інших органів і систем, що потребують спеціальних медичних виробів для забезпечення високої якості життя. Інваліди, діти-інваліди, а також діти до 18 років виробами підприємства забезпечуються безкоштовно, згідно Постанови КМ України №321 від 05.04.2012 р.

З 2014 року на нашому підприємстві впроваджено виготовлення ортезів для сидіння. Такий ортез являє собою індивідуально виготовлене крісло з жорстким каркасом, яке забезпечує стабільне вертикальне положення хворих у положенні сидячі. Донедавна категорія дітей з важкими рухомими порушеннями була практична віддалена від процесу комплексної реабілітації через відсутність ефективних методик реабілітації та засобів ортезування. Реабілітація дітей з важкими руховими порушеннями та відсутністю функції стояння та ходіння є проблемою складною та актуальною, враховуючи постійне збільшення кількості таких дітей. Але сьогодні ми пропонуємо вихід з цієї складної ситуації і пропонуємо ортези для сидіння. За своїм призначенням вони бувають профілактичними, лікувальними та постійними. Отже призначені ці ортези для найбільш важкої категорії хворих, які через порушення опорно-рухового апарата (це може бути первинне ураження хребта, м’язів спини або нервової системи) змушені постійно знаходитись у лежачому положенні. Завдяки ортезу для сидіння, що точно повторює обриси тулубу, таза і стегон, хворий отримує необхідну підтримку, тобто має можливість зручно приймати їжу, навчатись, спілкуватись. Також значно полегшується догляд сторонніх осіб за такими хворими, їх транспортування. Можливість стабільної вертикалізації є необхідною складовою для адекватного психомоторного розвитку дітей усіх вікових груп.

Показаннями для призначення ортезів для сидіння є спинальна м’язова атрофія та родинні синдроми, м’язова дистрофія, ДЦП, тетраплегія, віддалені наслідки перелому хребта, віддалені наслідки травми спинного мозку, віддалені наслідки інших уточнених травм шиї та тулубу. Тобто визначити потребу в такому виробі можуть ортопеди, невропатологи, нейрохірурги, зокрема дитячі.

Медичні вироби спеціального призначення, що їх виготовляє наше підприємство, дозволяють інвалідам вести активне суспільне і навіть трудове життя, дарують відчуття незалежності, власної значущості і впевненості в собі. Можливо, це і є щастя.


About the Author

admin