0 Засоби для корекції стопи – Протези
Протези

+38 (068) 278 90 97 ternotop_office@ukr.net

Menu

Ортопедичні устілки 

Використовуються як для лікування, так і для профілактики поздовжньої і поперечної плоскостопості. Жорсткий каркас підтримує анатомічне положення стопи, посилюючи амортизаційну функцію зв’язкового апарату, чим знижує навантаження від удару на колінний суглоб і хребет. Активно використовується при початкових стадіях змін в суглобі першого пальця і ​​для профілактики запалень суглобів стопи. Краще застосовувати в закрите взуття,

 

 

Бандаж-шина для відведення великого пальця стопи

Використовується для відведення великого пальця, при бурситі і в ряді інших випадків, коли великий палець ноги необхідно іммобілізувати. Використовувати необхідно як вдень, уникаючи при цьому навантажень на стопу і ногу в цілому, так і вночі (під час сну). Основний ефект від використання полягає в корекції форми і напрямку великого пальця, і систематичної корекції плоскостопості (поперечної). Також бандаж-шина здатний захистити ушкоджений суглоб і забезпечити правильне положення стопи під час ходьби. Забезпечує більш щільну фіксацію і відведення великого пальця стопи.

 

 

 

Напальчник

Використовується як захисний засіб від механічного пошкодження пальців ніг, знімає тертя і зменшує тиск. Підходить для використання на: молоткоподібні пальці, утворення мозолів, пальці з вросшим нігтем, при натиранні між пальцями та іншими порушеннями шкірного покриву, виключаючи відкриті рани. Загрубілі мозолі і натоптиші в напальчнику можуть стати м’якші. Потрібно зауважити, що загоєння з використанням напальчника, настане набагато швидше при адекватному дотриманні правил гігієни.

 

 

 

Протектор на суглоб великого пальця (з розширювачем)

Коригує вальгусну деформацію великого пальця стопи і запобігає його тертя. Виправляє молоткоподібні пальці, зменшує дискомфорт і біль.

Показання до застосування протектора на суглоб великого пальця:

  • Hallux valgus (вальгусна деформація великого пальця стопи);

  • Схрещені пальці ніг;

  • Запалення фаланг великого пальця.

 

 

 

Протектор на суглоб великого пальця (з перегородкою)

Запобігає тертя пальців, надає корекцію вальгусної деформації великого пальця. Виріб знімає біль, робить ходу легкою, а кроки м’якими.

 

 

 

 

Підп’яточник

Захищає бічну частину і підошву п’яти, усуває біль і дискомфорт. Виріб зменшує навантаження на ноги, тим самим полегшуючи ходьбу навіть при тріщинах на п’ятах і п’яткових шпорах.

Показання до застосування підп’яточника :

  • П’яткова шпора;

  • Розвантаження ніг при заняттях спортом;

  • Під час реабілітації після перелому п’яткової кістки.

 

Підп’яточник з бортами

Силіконовий подпяточник має щільну структуру і велику висоту борту. Призначений для лікування і профілактики. Рекомендований при пошкодженнях п’яткової кістки, а також при ушкодженнях опорно-зв’язкового апарату нижньої кінцівки. Завдяки високим бортах подпяточника, нога стабільно закріплюється, але знаходиться в пружньому середовищі.  Вставка синього кольору, яка припадає на область проекції п’яткової кістки, має більш м’яку текстуру для полегшення больових відчуттів при ходьбі.

 

 

 

Перегородка під пальці з кріпленням

Призначена для захисту внутрішньої поверхні пальців ніг від пошкоджень. Корекція деформацій і викривлень пальців.

Показання до застосування перегородки під пальці:

  • Молоткоподібні і кігтеподібні пальці ніг;

  • Тривале перебування «на ногах».

 

 

 

Силіконова міжпальцева перегородка 

Використовується для встановлення проміжку між першим і другим пальцями стопи. Застосовується при початкових стадіях, вальгусної деформації першого пальця, або в реабілітаційному періоді після оперативного лікування. За допомогою силіконової перегородки створюється бар’єр для приведеня великого пальця. При правильному використанні, дотриманні рекомендацій лікаря і виключення взуття з вузьким носком, досягається стійка терапевтична дія.