0 Корсети та коректори постави – Протези
Протези

+38 (068) 278 90 97 ternotop_office@ukr.net

Menu

Бандаж на шийний відділ хребта м’якої фіксації з жорсткою вставкою

Бандаж застосовується при всіх типах захворювань шийного відділу хребта, при травмах шийних хребців і м’яких тканин шиї, травмах від раптового або різкого руху головою і шиєю, в післяопераційний період.

 

 

 

 

 

 

 

Реклінатор (корректор постави) дитячий

Реклінатор (коректор постави) забезпечує формування правильної постави у дітей і підлітків, зменшує болі у верхньому відділі спини, спричинені сколіозом, кіфозом, кіфосколіозом або артритом, запобігає деформаціям хребта, формує звичку тримати спину прямо, допомагає уникнути багатьох захворювань, пов’язаних з неправильною поставою (порушення дихальної, серцево-судинної, травної і інших систем).

 

 

 

 

 

 

Корректор постави з ребрами жорсткості (грудо-поперековий)

Рекомендується при болях в спині, спричинених радикулітом, остеохондрозом, зміщеннями і грижами міжхребетних дисків, у випадках викривлення хребта

 

 

 

 

 

 

 

 

Бандаж до-та післяпологовий

Бандаж застосовується в період вагітності для зменшення болів в поперековому відділі хребта і стегнах. М’яко підтримуючи живіт, бандаж забезпечує оптимальні умови для правильного положення плоду. Завдяки двом з’ємним ребрам жорсткості ефективно знімає напругу в нижній частині спини і підтримує живіт під час вагітності. Повітропроникний еластичний матеріал, з якого виготовлений бандаж, забезпечує комфорт при використанні.

 

 

 

 

 

 

Корсет лікувально-профілактичний (з 4 ребрами жорсткості) еластичний

Корсет застосовується при остеохондрозі, радикуліті, зсувах і грижах міжхребцевих дисків, травмах, утисках нервів, хронічних болях в попереково-крижовому відділі хребта. Завдяки 4-м ребрам жорсткості корсет забезпечує надійну підтримку поперека, розслаблення м’язів спини і нормалізацію кровообігу